5721 JADE WINE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5721 |
| Color | GREEN AND RED |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 308cm / 121inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2100kg |